FİBER AYDINLATMA

Fiber Aydınlatma Bir Dma Elektrik Markasıdır...

Bizi Arayın
+90 533 450 41 03

Hakkımızda

1978 yılında Ankara da başladığımız elektrik mesleği 2006 yılında DMA elektrik olarak şirkete dönüşmüştür. Bu tarihten itibaren malzeme satışı ve taahhüt işlerini de yürüten DMA elektrik 2010 yılı itibari ile Fiber Aydınlatmayı kurup çatı firma olmuştur.

Fiber Aydınlatma 2010 tarihinden itibaren fiber optik aydınlatma üzerine çalışmalarını sürdürmüş ve uzmanlaşmıştır. Başta yıldız tavan olmak üzere gökyüzü efektleri, havuz içi aydınlatmaları, avize, peyzaj için ürünler, sauna, buhar odası ve fiber optik kablolar ile yapılan her türlü aydınlatma işinde yer almış ve referans listesini çok güçlendirmiştir.

Fiber aydınlatma olarak fiber optik kablo satışı, ışık kaynağı, optik lens, kristal taşlar, plastik sonlandırıcılar, havuz ve dış mekan sonlandırırcıları olmak üzere malzeme temini, uygulama ve teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

İşinde uzman ekipleri ile Türkiye’nin her yerine hizmet veren Fiber Aydınlatma kendisine daha büyük hedefler koymaktadır. Kaliteyi daha ulaşılabilir fiyat politikası izleyerek herkese ulaştırmayı hedef almış olan Fiber Aydınlatma bu yolda hızla ilerleyerek sektöründeki söz sahibi firmalardan biri olmuştur.

Fiber Aydınlatmanın başarısının sırrı uzman ekibinin sağladığı kaliteli işçilik ve malzeme teminindeki tekeli kırması olmuştur.

Fiber aydınlatma; projenize uygun çalışmalar hazırlayıp % 100 müşteri memnuniyeti felsefesi ile çalışmaktadır.